تــارنمای وبلاگ
معاون امور شهری شهرداری دزفول گفت: در هفته گذشته ، هشت نفر توسط گروه نجات غریق این شهرداری از غرق شدن و مرگ حتمی در رودخانه دز نجات یافته و یک دختر بچه دو ساله غرق شد.

محمد ابوالحلاج افزود: یک نفر از افراد نجات یافته در محدوده پارک ساحلی دز(علی کله) و دو نفر در محدوده پارک ساحلی دوبه بودند.

معاون امور شهری شهرداری دزفول با اشاره به نجات پنج نفر در محدوده پل قدیم دزفول افزود: نجات یافتگان از شهرهای اندیمشک و دزفول بودند.

وی در ادامه به غرق شدن دختر بچه دو ساله از دزفول اشاره کرد و گفت: متاسفانه این کودک ساعت 23 شب به دلیل بی توجهی والدین در کانال انحرافی پارک ساحلی دز (علی کله) غرق شد.

ابوالحلاج در تشریح این اتفاق ناگوار افزود: خانواده این کودک زمانی که در حال شادی و سرگرم برگزاری جشن تولد در پارک ساحلی دز بودند ، کودک از آنها جدا شده و در کانال انحرافی سقوط می کند.

وی اظهار داشت: پس از گذشت یک ساعت والدین کودک متوجه ناپدید شدن فرزندشان شده و به جست و جو می پردازند که در نهایت پیکر بی جان این دختر خردسال بین میله های محافظ خروجی کانال پیدا شد.

معاون امور شهری شهرداری دزفول افزود: اکیپ های نجات غریق شهرداری دزفول در چندین نقطه رودخانه دز مستقر شده و از ساعت هشت صبح تا هشت شب به حفاظت جان شهروندان و گردشگران می پردازند.

وی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 124 نفر توسط اکیپ های نجات غریق شهرداری دزفول از مرگ حتمی نجات یافته و دو نفر در رودخانه دز جان خود را از دست دادند.

رودخانه دز با آبی زلال و سرد پذیرای گردشگران بی شماری از شهرهای خوزستان و استان های همجوار می باشد.
مرجع / ایرنا

برچسب‌ها: اخبار دزفول, دزفول, خبرگزاری دزفول, اخبار حوادث دزفول, رودخانه دز
موضوعات مرتبط: اخبار دزفول، گروه حوادث
[ ۹۲/۰۵/۱۴ ] [ 16:53 ] [ ramin_nori_sh ]

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

خبرگزاري هاي مرجع
بانک هاي دولتي
امکانات وب